LT EN
Sodybos aprašymas Teritorija Šventės ir renginiai

Vestuvės sodyboje

Sezono metu, nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens sodyboje nenutyla romantiška muzika ir linksmi svečių balsai. Iki 2013 m. vasaros sodyboje savo tuoktuves šventė jau 45 poros.

Krikštynos sodyboje

Atšokę vestuves jaunieji po metų kitų grįžtą į sodybą krikštyti savo atžalų. Patogi ir jauki vieta susirinkti giminėm, draugams. Daug vietos žaisti vaikams, yra kur džiaugtis laisve naminiams augintiniams.

Atostogos sodyboje

Nutilus švenčių šurmuliui, sodyba skendi tyloje. Girdisi paukščių čiulbėjimas, medžių šlamesys, žiogų svirpimas. Paprastomis dienomis čia puiki vieta pabėgti nuo darbų ir praleisti kelias jaukias dienas su artimaisiais.

Gimtadienis ar jubiliejus sodyboje

Tai populiariausia šventė sodyboje, nepriklausanti nuo metų laiko. Šaltuoju metų laiku smagiausia atrakcija – pirtis ir kubilas krentant snaigėms. Vasaros metu – šokiai po atviru dangumi.

Mergvakaris ar bernvakaris sodyboje

Jūsų fantazijos reikalas, visas idėjas ir sumąnymus palaikome, bei padedame įgyvendinti. Kartą radome net vietą, kur lėktuvui nusileisti :)

Įmonės vakarėlis sodyboje

Kalėdinis vakarėlis žybsint eglei, spragsint židiniui ir skambant ramiai muzikai padės Jūsų kolektyvui atsipalaiduoti po darbų ir pamiršti visus rūpesčius.

Mokymai ar seminarai sodyboje

Sodyba yra pritaikyti jūsų įmonės ar organizacijos seminarams, mokymams. Pagal pageidavimą ruošiamas maitinimas. Sodyboje “Tarp ežerų” kasmet lankosi “SEB” bankas, Vilniaus universiteto studentų atstovybė ir kt.

Klasės/Grupės susitikimas sodyboje

Ne tik vietinių Ignaliniečių krašto žmonės mėgsta čia susitikti... Žmonės iš visos Lietuvos važiuoja čia prisiminti mokyklinių dienų džiaugsmus, aptarti naujas žmonas, naujus vaikus ar kitus pasiekimus.